Zapraszamy  również do przeczytania wywiadu z Laurą Orsetti, którego Autorka udzieliła naszej Redakcji TUTAJ

JUŻ WKRÓTCE zapraszamy do wysłuchania pierwszego rozdziału audiobooka w znakomitym wykonaniu Filipa Kosiora.

Polski thriller medyczny Alicja Horn

Wzruszająca opowieść o poszukiwaniu prawdziwej miłości.

 

Przejmująca historia miłości, która rodzi się w tropikach, a rozkwita na romantycznej wyspie Capri.

 

Pewnego dnia Anna traci wszystko, co miała w życiu najważniejsze. Gdy jej ułożony świat się rozpada, niepodziewanie wygrywa rejs po Karaibach. Spotyka tam przystojnego Włocha. Ale czy nieszczęście da się przekuć w szczęście? Luca to mężczyzna ze zobowiązaniami, życiowy rozbitek uciekający od trudnych wspomnień w pracoholizm. Choć bohaterowie mają się ku sobie od momentu poznania, nie umieją albo – bojąc się porażki – nie chcą otwarcie wyrazić swych uczuć. Czy ten związek ma przyszłość?

 

To opowieść, która uczy, że w życiu pewna jest tylko zmiana. I że nigdy nie wolno porzucać nadziei. Zaś o miłość trzeba umieć zawalczyć, zwłaszcza gdy na drodze do niej stoją inni, własne ograniczenia i demony przeszłości.

 

***

 

Wyspy szczęścia to niezwykła książka o miłości. Miłości, która nie przychodzi łatwo, którą trzeba zdobyć i uratować. Ale właśnie taka miłość może być najpiękniejsza. W tej powieści nic nie jest proste, tak jak w prawdziwym życiu. Może dlatego tak bardzo wciąga. I budzi niesamowite emocje – od dawna nie uroniłam tyle łez.

Anna Wiśniewska (krytyk literacki)

 

 

Wyspy szczęścia